Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Pondělí 18.3.2019
Od 09:00 do 15:30
Top Hotel Praha
Max. 30 osob

V pořadí 15. tradiční konference opět přináší nezbytný přehled nových i stávajících povinností ředitelů/ředitelek mateřských škol v roce 2019. Tentokrát se detailně zaměříme na práva a kompetence ředitelů v průběhu správního řízení – jakých předpisů se musí ředitelé držet, jaké pravomoci má zřizovatel nebo jaké jsou zásady správního řízení. Dále přineseme pravidelný přehled legislativních novinek (věnovat se budeme plánované novele školského zákona, změně zákona o pedagogických pracovnících nebo představení novely inkluzivní vyhlášky) a ve světle novely financování regionálního školství doporučíme, jak sestavit rozpočetna další období. Společně se podíváme také na budování spolupráce s SPC a PPP, za jakých podmínek a s jakými problémy se na obě instituce mohou školy obracet? Jako poslední téma jsme tentokrát zvolili motivaci pedagogů ve světle rostoucího výskytu syndromu vyhoření.

Kromě bohatého programu konference pro návštěvníky opět chystáme prezentaci a zvýhodněné nabídky řady zajímavých didaktických pomůcek, her, hraček, výukových softwarů, vybavení a školních potřeb všeho druhu.

Zároveň připomeneme možnost vyhrát cenu v hodnotě 100 tisíc v rámci celostátní soutěže Mateřská škola roku 2019.

Podívejte se na připravovaný program konference.

Komu je konference určena:

Ředitelkám, ředitelům i vedoucím učitelkám mateřských škol a předškolních zařízení zajišťujících vzdělávání a volnočasové aktivity dětí (mateřských a rodinných center, firemních školek, firemních školek, dětských klubů, domů dětí a mládeže, dětských koutků apod.). Inspiraci však mohou načerpat i pedagogové MŠ a 1. stupně ZŠ.

Další informace:

Každý účastník naší konference obdrží certifikát, který může využít jako doklad o doplňkovém odborném vzdělávání. V ceně konference jsou podkladové materiály, dárkové tašky, občerstvení v průběhu konference a teplý oběd.

Podrobnosti a registrace na https://www.forum-media.cz/produkty/konference-ms-v-roce-2019-financovani-motivace-legislativa

Přihlaste se

Vyplňte prosím název školy

Vyplňte prosím IČ školy

Vyplňte prosím ulici

Vyplňte prosím ČP

Vyplňte prosím město nebo obec

Vyplňte prosím PSČ

Zadejte prosím alespoň jednoho účastníka

* povinné pole

Neplatný vstup

Přijďte se podívat na některou z námi pořádaných či navštěvovaných akcí

konference

Zpravodaj Aktivní třída

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje Aktivní třídy a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

  • logo1
  • logo1
  • SAMLabs Logo grey
  • logo1
  • logo1
  • logo1
  • logo1
  • logo1