Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Pondělí 18.11.2019 Úterý 19.11.2019
Od 09:30 do 13:30
Hotel Jezerka
Max. 200 osob

Konference pro vedoucí pracovníky škol, ICT koordinátory, pedagogické pracovníky MŠ, ZŠ a SŠ, která je zaměřena na inovativní metody a formy práce se zapojením digitálních technologií ve výuce. Důraz bude kladen na praktické využití a metodické postupy ověřené ve výuce, a to napříč jednotlivými vzdělávacími oblastmi a stupni škol. Konference bude obsahovat plenární část s obecnými tématy využití digitálních technologií ve školách a velké množství praktických workshopů zaměřených na metodiky a konkrétní využití digitálních technologií přímo ve vyučovací hodině. Možná témata konference: autorské právo a tvorba digitálních učebních materiálů, nové metody interaktivní výuky, využití mobilních technologií ve výuce, vhodné internetové zdroje, využití cloudu ve škole, role managementu škol a zřizovatelů při zavádění ICT ve škole, poznatky a praktické zkušenosti s nasazením interaktivního SW do výuky s důrazem na zapojení žáků, technologické nástroje ve výuce jednotlivých předmětů a environmentálního výzkumu s ohledem na jednotlivé stupně škol, robotické stavebnice, využití digitálních technologií ve výuce na zahraničních školách. Konkrétní témata budou volena a případně doplňována dle aktuálních potřeb cílové skupiny a aktuálních otázek problematiky využití digitálních technologií na školách.Srdečně Vás zveme na akci pořádanou NIDV.

Přihlaste se

Vyplňte prosím název školy

Vyplňte prosím IČ školy

Vyplňte prosím ulici

Vyplňte prosím ČP

Vyplňte prosím město nebo obec

Vyplňte prosím PSČ

Zadejte prosím alespoň jednoho účastníka

* povinné pole

Neplatný vstup

Přijďte se podívat na některou z námi pořádaných či navštěvovaných akcí

konference

Zpravodaj Aktivní třída

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje Aktivní třídy a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

  • logo1
  • logo1
  • SAMLabs Logo grey
  • logo1
  • 1710 maxell BSlogo 02
  • logo1
  • CB 3 01 gray
  • logo1
  • logo1